KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11482341
nr 1148 2341
Hildegard Thorell
(1850-1930), Sverige
Oljemålning, Barnporträtt, 76x55
Kondition: oramad, dukskador,slitage
Hildegard Thorell, svensk målare född 1850, död 1930.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:52:13
4/12 17:13:51
Hildegard Thorell
Läs mer om Hildegard Thorell